Targi Motor Show 2013

2013-03-14 | Miodzio

logo

 

Topowe marki wiodących producentów, faktyczne premiery najnowszych modeli, rozwiązania dla indywidualistów i świata biznesu - tylko na Motor Show - najbardziej ekskluzywnej imprezie motoryzacyjnej w tej części Europy!

 

 

 

Już po raz drugi na targach Motor Show, które odbędą się w dniach 4-7 kwietnia 2013 roku w Poznaniu, zobaczymy wyjątkową ekspozycję, dedykowaną wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku. W Salonie Caravaningowym pojawią się najbardziej luksusowe campery, przyczepy oraz najnowsze akcesoria.

 

Salon Caravaningowy, po ubiegłorocznym sukcesie, zapowiada się jeszcze bardziej okazale. O jego popularności świadczy fakt, że na kilka miesięcy przed terminem rozpoczęcia targów ponad 70 proc. powierzchni ekspozycyjnej, jaką zajął Salon w 2012 roku, zostało zarezerwowane przez wystawców - mówi Monika Brzóska, Menadżer Salonu Caravaningowego.

mapa

 

Dzięki pozytywnemu rezultatowi poprzedniej edycji - w branży Salon ten cieszy się opinią największego w Polsce spotkania w roku, jednocześnie będąc dla zwiedzających oraz klientów wyjątkową okazją do analizy najnowszych trendów i poznania nowości rynkowych.

Praktycznie wszystkie zgłoszone firmy deklarują promowanie swoich marek poprzez nowości, gdzie premierowe pokazy innowacyjnych produktów stają się tradycją.

Już teraz wiemy, że na targach zobaczymy mi.in. Pilote G740 LGR / samochód kampingowy, który został laureatem szóstej edycji plebiscytu telewizji TVN "Męska Rzecz", w kategorii Hobby i Sport. Kamper został zgłoszony do udziału w plebiscycie przez firmę CarGO! Rent a Camp, oficjalnego wystawcę Salonu Caravaningu targów Motor Show 2013.

 

targiEBACAMP pokaże WIELOZADANIOWY KONTENER - specjalnie zaprojektowana rama umożliwia szybkie zamontowanie kontenera turystycznego na dowolnie wybranym podwoziu auta. Mocna konstrukcja pozwala również na ekstremalne wyprawy. Na stoisku firmy zobaczymy także FUNKCJONALNY MINICAMPER - samochód przystosowany do podróżowania dla dwóch osób, wygodny, przestronny. Jego niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena. Firma będzie prezentować rozwiązania systemów grzewczych stosowanych w autach turystycznych, opartych na niezawodnych produktach światowego lidera w branży ogrzewań postojowych - WEBASTO.

 

Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który jest dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów szeroką publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Na teren targów można wejść już od godziny 10tej. Bilety na targi Motor Show są dostępnew cenie 17 zł / szt. już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

 

Więcej informacji na: www.motorshow.pl

   3
komentarzy
  1. piotrekbb 2013-03-15 14:23:18

    Wybiera się ktoś ?

  2. ADAMiEWA 2013-03-15 18:08:16

    W zeszłym roku odwiedziliśmy salon, mam nadzieję że i tegoroczny zwiedzimy.

  3. wata 2013-03-27 20:45:54

    mam nadzieje że pojadę jak czas pozwoli oczywiście,a jak było w tamtym roku

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.