Targi MOBILEXPO 2011

2011-09-29 | Tomasz Skup

W dniach 8 i 9 października 2011 w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14 odbędą się:

V Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO.

W targach wezmą udział przedstawiciele firm, które sprzedają oraz wynajmują kampery i przyczepy, dealerzy samochodów mający w swojej ofercie pojazdy z napędem na cztery koła, jak również pojazdy typu SUV oraz firmy zajmujące się przystosowaniem tych pojazdów do jazd w trudnym terenie. Będą również guady, motocykle i skutery.

Oprócz kamperów i przyczep firmy będą prezentować osprzęt i wyposażenie do tych pojazdów. Na targach można będzie dowiedzieć się jakie są nowości w tej branży oraz co w najbliższym czasie będą proponować producenci . Jest to jedyna okazja, aby wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o tej rozwijającej się formie turystyki, która znajduje coraz więcej zwolenników w Polsce.

Ciekawie zapowiada się ekspozycja pojazdów z napędem na cztery koła. Obecne będą firmy które zajmują się przygotowaniem tych pojazdów do jazd terenowych oferując specjalne opony, modernizację zawieszenia, zabezpieczenia kabiny, liny i wyciągarki. Prezentowane będą również samochody przystosowane do dalekich wypraw w trudnych terenach

Na  targi przyjadą swoimi pojazdami również użytkownicy kamperów i przyczep kempingowych oraz samochodów  terenowych, którzy chętnie podzielą się uwagami na temat eksploatacji tych pojazdów. Dla zwiedzających przygotowano szereg atrakcji.

Zapraszamy wszystkich którzy lubią podróżować i zmieniać miejsce wypoczynku .

   1
komentarzy
  1. Piotrek 2011-09-30 22:51:01

    "Śliczny" fotomontaż na grafice... ;-)

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.