MobilExpo 2010

2010-10-05 | Tomasz Skup

MobilExpo logo

W dniach 9 i 10 października 2010 w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14 odbędą się IV Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO.

W targach wezmą udział przedstawiciele firm, które sprzedają oraz wynajmują kampery i przyczepy, dealerzy samochodów mający w swojej ofercie pojazdy z napędem na cztery koła, jak również pojazdy typu SUV oraz firmy zajmujące się przystosowaniem tych pojazdów do jazd w trudnym terenie. Będą również guady , motocykle i skutery.

Oprócz kamperów i przyczep firmy będą prezentować osprzęt i wyposażenie do tych pojazdów. Na targach można będzie dowiedzieć się jakie są nowości w tej branży oraz co w najbliższym czasie będą proponować producenci . Jest to jedyna okazja, aby wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o tej rozwijającej się formie turystyki, która znajduje coraz więcej zwolenników w Polsce.
Ciekawie zapowiada się ekspozycja pojazdów z napędem na cztery koła. Obecne będą firmy które zajmują się przygotowaniem tych pojazdów do jazd terenowych oferując specjalne opony, modernizację zawieszenia, zabezpieczenia kabiny, liny i wyciągarki. Prezentowane będą również samochody przystosowane do dalekich wypraw w trudnych terenach


Na  targi przyjadą swoimi pojazdami również użytkownicy kamperów i przyczep kempingowych oraz samochodów  terenowych, którzy chętnie podzielą się uwagami na temat eksploatacji tych pojazdów.  Dla zwiedzających przygotowano szereg atrakcji:  m.in. pokaz pokonywania przeszkód przez pojazdy terenowe, pokazy jazdy sprawnościowej na skuterach, pokazy akcji ratunkowej z udziałem motocyklistów R2,  pokaz jazdy Moniki Jaworskiej wicemistrzyni Europy i Włoch wyścigów Moto.

Zapraszamy wszystkich którzy lubią podróżować i zmieniać miejsce wypoczynku .

Targi czynne będą w godzinach od 10.00 do 17.00

Ceny biletów: normalny 3 zł, rodzinny 5 zł.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora.

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.