Anna Mucha z Marco Polo

2013-08-16 | Miodzio

Anna Mucha z Marco Poloczyli caravaning jako forma wypoczynku

W najbliższy poniedziałek 19 sierpnia 2013 r. w Stacji Mercedes odbędzie się spotkanie z Anną Muchą, która pojawi się w towarzystwie Marco Polo. W programie wieczoru zaplanowane jest również prezentowanie modelu Viano Marco Polo, relacja z wyjazdu tym samochodem do Saksonii oraz zjazdwłaścicieli Mercedesów kamperów i przyczep kampingowych. Jak zwykle poniedziałkowy Dzień Mercedesa zapowiada się ciekawie. Tym razem organizatorzy zaplanowali temat bardzo wakacyjny - kampery i przyczepy kampingowe czyli caravaning jako forma wypoczynku.

Anna_Mucha_1

Tego dnia o godzinie 19.00 Anna Mucha zaprezentuje kompaktowy samochód kempingowy - Viano Marco Polo. Jest to wymarzony samochód dla czteroosobowej rodziny - klasycznie wyglądający pojazd wyposażony jest w cztery miejsca do spania, kuchnię (dwupalnikową kuchenkę gazową, zlewozmywak oraz pojemną 40-litrową lodówkę, a także szafki kuchenne z praktycznymi roletowymi drzwiami) oraz dużą szafę na ubrania. Dzięki przemyślanej koncepcji organizacji wnętrza i wysokiej funkcjonalności, jest idealny na długie podróże z całą rodziną.

Po spotkaniu z Anną Muchą odbędzie się dyskusja o caravaningu jako formie wypoczynku, natomiast na deser zaplanowano relację z wyjazdu Viano Marco Polo do Saksonii, którą poprowadzi dziennikarz podróżniczy portalu Onet.pl - Paweł Klimek. Przez cały wieczór będzie można podziwiać i oglądać kampery oraz przyczepy kampingowe, które prezentować będą ich właściciele przed Stacją Mercedes. Stacja Mercedes codziennie przez całe lato (do połowy października) oferuje solidną porcję kultury i sztuki - oprócz wystaw prac renomowanych artystów zaplanowane zostały ciekawe dyskusje dotyczące kultury współczesnej, warsztaty twórcze dla dzieci oraz koncerty - zarówno muzyki klasycznej, jak i wszelkich gatunków współczesnych.

Szczegółowy program dnia:

17:00 Wstawienie Viano Marco Polo i Przyjazd właścicieli Mercedesów - kamperów i przyczep kampingowych

18:00 Prezentowanie Viano Marco Polo

19:00 Sesja Zdjęciowa Anny Muchy

19:20 Rozmowa z Anną Muchą nt. motoryzacji i kamperów - moderator Błażej Żuławski

20:00 Dyskusja: Caravaning jako forma wypoczynku - moderator Sebastian Klauz

20:30 Relacja z wyjazdu Viano Marco Polo do Saksonii - prowadzenie Paweł Klimek (Onet.pl).
Wstęp wolny

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w WarszawieSzczegółowe informacje na temat wydarzeń obywających się na Stacji Mercedes znajdują się na facebooku:

www.facebook.com/StacjaMercedes

oraz na stronie

www.stacjamercedes.pl.

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.