expoCaravaning - Targi Caravaningu, Kempingu oraz Sprzętu Turystycznego

2009-04-08 | Tomasz Skup

IntroImgW dniach 25 - 26 kwietnia 2009 roku w Hali Wystaw "Kapelusz" w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbędą się II edycja targów expoCaravaning.

Targi expoCARAVANING to jedyne w swoim rodzaju targi, w całości poświęcone caravaningowi i kempingowi. Imprezę tę, już po raz drugi, przygotowujemy z myślą o ludziach ceniących aktywny wypoczynek.

Na targach ofertę swoją zaprezentuje wiele firm z Polski, jak również z zagranicy. W targach expoCARAVANING 2008 wzięły udział między innymi: Hobby, Adria, Knaus, LMC, Hymer, Rimor, Moveo, Pilote, Wilk, Miller, T.E.C, Arca, Chausson, Eura Mobil, Karmann, Mobillveta, Alde, Fiamma, Isabella, Omnistor, BaseCamp, Cadac, Gimex, Gerjak i wiele innych.

Obok oferty camperów, przyczep kempingowych, swoje nowości zaprezentują również firmy specjalizujące się w przeróbkach samochodów, dostarczające podzespoły oraz akcesoria. Nie zabraknie również prezentacji oferty sportowo - kempingowej.
Międzynarodowe Centrum Targowe GlobeExpo oraz Klub Motorowy Górników i Energetyków w Bytomiu zapraszają wszystkich miłośników turystyki caravaningowej do spędzenia weekendu na II Zlocie Caravaningowym. Patronat honorowy nad imprezą objął Polski Związek Motorowy. Natomiast Komisja Caravaningu i Campingu PZM zleciła organizatorom przeprowadzenie I Eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Caravaningowego.

Termin jak i lokalizacja targów nie został wybrany przypadkowo. Po raz drugi będzie to Hala Wystaw "KAPELUSZ" w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Hala jest usytuowana w środku największego parku miejskiego w Europie, wśród zielonych drzew, traw i oczek wodnych. Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce do zaprezentowania oferty caravaningowej?

Serdecznie zapraszamy!

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.