Dethleffs Megaron

2007-08-31 | Piotr Ratajczak

#1Dethleffs Megaron to największa przyczepa w ofercie firmy, przygotowana dla ludzi pracujących na różnego rodzaju targach, którzy większość czasu spędzają poza domem. Ta dwuosiowa konstrukcja ma ponad 11,5m długości, powierzchnię aż 23m2, a jej maksymalna waga to 3,5T.

Ze względu na przeznaczenie zastosowano w niej rozwiązania niespotykane gdzie indziej takie jak zamontowane pod podłogą trzystrefowe ogrzewanie oparte na przepływie gorącej wody. Luksusowy charakter podkreśla skórzane wykończenie obszernych siedzisk i zestaw kina domowego z 32-calowym telewizorem i pełnym dźwiękiem przestrzennym.

W kuchni zamontowano 138l lodówkę i klasyczny piekarnik, opcją jest normalnych rozmiarów pralka i zmywarka. W łazience znalazło się miejsce na obszerną oddzielną kabinę prysznicową, dużą umywalkę i oczywiście toaletę. Można z nich korzystać bez ograniczeń ze względu na bezpośrednie przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Za łazienką znajdują się sypialnie. Zastosowano półtorametrowej szerokości, ustawione w poprzek przyczepy, łóżko francuskie a w sypialni dla dzieci łóżko piętrowe, z możliwością elektrycznej regulacji. W razie potrzeby można oddzielić te pomieszczenia. W ściance działowej znajduję się drugi zamontowany na obrotowej półce telewizor.

Niestety przy cenie 60 tys. Euro przyczepa raczej nie znajdzie zbyt wielu nabywców w Polsce.

#2 #3 #5
Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.