Ogniwa paliwowe Truma VeGA Plus

2013-03-13 | Miodzio

Nowości Truma w Polsce.

truma logo

Ogniwa paliwowe VeGA Plus - więcej wolności, więcej niezależności, więcej komfortu.

 

VeGA Plusto ogniwo paliwowe produkowane przez firmę Truma.

Ogniwo paliwowe to ogniwo generujące energię elektryczną z reakcji chemicznej. Od akumulatora, w którym energia musi zostać wcześniej zgromadzona, ogniwo paliwowe różni się tym, że nie musi być wcześniej ładowane. Wystarczy tylko doprowadzić do niego paliwo. W przypadku akumulatora jego ładowanie jest długim procesem, a ogniwo paliwowe jest gotowe do pracy praktycznie natychmiast. Ogromną zaletą ogniw paliwowych jest bardzo niewielkie zanieczyszczenie powietrza, które powodują.

 

 

numer1

VeGA Plus jest to pierwszym system ogniw paliwowych zasilany gazem płynnym. VeGA Plus współpracuje ze wszystkimi standardowymi akumulatorami,niezależnie od pory roku i warunków pogodowych - cicho, efektywnie, niezawodnie i w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki dużej pojemności ładowania -do 6000 Wh/dzieńi generacji prądu na poziomie 20 A jest najbardziej wydajnym ogniwem paliwowym na rynku i idealnym rozwiązaniem dla dużych camperów i pojazdów typu liner.

 

 

 

numer2

System ogniw paliwowych VeGA to połączenie najwyższej klasy technologii z dużymi korzyściami i najprostszą obsługą. VeGA Plus posiada inteligentny system do automatycznego i zoptymalizowanego doładowywania akumulatora, adzięki zastosowaniu dodatkowych interfejsów komunikacyjnych umożliwia sterowanie za pomocą zewnętrznego systemu zarządzania energią.

 

 

 

Dane techniczne VeGA Plus:

 

Prąd generowany ok. 20 A
Nośnik energii Gaz płynny (propan i/lub butan)
Zużycie gazu (gaz płynny) 100 g/h
Panel do obsługi kolorowy wyświetlacz dotykowy 4,3"
Wymiary (bez przyłączy)

717 x 462 x 290 mm

Ciężar 40 kg

Więcej informacji na: www.komfortpodrozy.pl

Twój komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać własny komentarz.